Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy

Zajęcia na odległość

 

 

Drodzy Rodzice

 

Wszyscy znaleźliśmy się w ciężkiej nietypowej sytuacji. Nam dorosłym jest ciężko poradzić sobie z obecną rzeczywistością, choć staramy się ją jakoś zaakceptować. Dzieciom jest o wiele trudniej to przyjąć. 

W tej trudnej sytuacji dużo myślimy o naszych dzieciach z przedszkola. Jak sobie radzą, czy potrafiły przystosować się do nowej sytuacji, czy może wciąż się buntują nie do końca rozumiejąc działania podejmowane przez dorosłych. Najważniejsze jest to, że obok jest zawsze kochająca mama lub tata, który swoją obecnością i wsparciem pomaga przejść przez ten trudny okres. Bezpieczeństwo emocjonalne, poczucie bliskości są podstawowymi potrzebami, które dziecko powinno mieć zapewnione. Ale musimy pamiętać, że nie jest to okres wakacji. 

Zachęcamy do pracy z dziećmi. Założyliśmy specjalnego maila gdzie będą mogli Państwo znaleźć materiały do pracy z dziećmi. 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

hasło: przedszkole

Każda grupa ma założony swój własny folder w którym będziemy zamieszały tematy, ćwiczenia, karty pracy oraz innego rodzaju aktywności. Liczymy na Państwa współpracę. Prosimy nie pisać wiadomości na tego maila oraz nie wysyłać zdjęć. O formie kontaktu poinformują Państwa indywidualnie nauczycielki poprzez tę stronę.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do odwiedzania ciekawych stron na których znajdziecie propozycje jak ciekawie spędzać czas z dzieckiem m.in.:

www.mojedziecikreatywne.pl

www.mamawdomu.pl

 www.panimonia.pl