Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy

Rekrutacja uzupełniająca informacje, dokumenty

Rekrutacja uzupełniająca

Dnia 27.04.2020 podanie  do publicznej wiadomość listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym – lista dzieci znajduje się na drzwiach przedszkola.

 

Dnia 28-30.04.2020 - odbywa się potwierdzenie przez rodzica kandydata woli zapisu dziecka w postaci pisemnego oświadczenia. Oświadczenie można pobrać z naszej strony internetowej. Istnieje również możliwość osobistego wzięcia czystego oświadczenia, które będzie dostępne w skrzynce przed wejściem do przedszkola.

Dopuszczalne formy składania oświadczenia woli :

Ø  Wypełnione oświadczenie proszę włożyć do zamkniętej  i podpisanej koperty (imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego) i wrzucić do skrzynki podawczej, która znajduje się przed wejściem do przedszkola. 

 

Ø  Wysłanie skanu/ zdjęcia  oświadczenia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w tytule imię i nazwisko dziecka.

 

UWAGA! - Nie podpisanie  woli zapisu dziecka jest równoznaczne z rezygnacją  z usług  przedszkola.

Po podpisaniu woli należy jeszcze podpisać umowę
z przedszkolem (informacja poniżej).

Dnia 05-08.05.2020zawarcie z dyrektorem umowy na świadczenia z usług przedszkola . Umowę w dwóch egzemplarzach należy złożyć do 08.05.2020
do godziny 13.00. 

Umowę można pobrać z naszej strony internetowej. Istnieje również możliwość osobistego wzięcia czystych umów, które będą dostępne w skrzynce przed wejściem do przedszkola.

Dopuszczalne formy składania umów:

Ø  Wypełnione umowy w 2 kopiach proszę włożyć do zamkniętej  i podpisanej koperty (imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego) i wrzucić do skrzynki podawczej, która znajduje się przed wejściem do przedszkola. 

Ø  Wysłanie skanu/zdjęcia  umowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w tytule imię i nazwisko dziecka.

UWAGA! - Nie podpisanie  UMOWY jest równoznaczne  rezygnacją
 z usług  przedszkola
.

Dokumenty do pobrania:

Oświadczenie woli

Umowa