Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy

Rekrutacja uzupełniająca - dokumenty

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

 

Dnia 14.04.2020 do 21.04.2020 rusza rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Samorządowego im. Jana Pawła II w Choroszczy na wolne miejsca w Choroszczy, Barszczewie, Klepaczach, Złotorii i Kruszewie.

Wniosek o przyjęcie dziecka wraz z wymaganą dokumentacją potwierdzającą spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. należy złożyć do 21.04.2020 do godziny 15.00.  

Wniosek jak i oświadczenia można pobrać z naszej stronie internetowej. Istnieje również możliwość osobistego wzięcia czystych wniosków i oświadczeń, które będą dostępne (od dn. 14.04.2020 do 21.04.2020) w skrzynce przed wejściem do przedszkola.

Dopuszczalne formy składania wniosków:

Ø  Wypełnione arkusze wniosków wraz z oświadczeniami proszę włożyć do zamkniętej
i podpisanej koperty (imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego) i wrzucić do skrzynki podawczej, która znajduje się przed wejściem do przedszkola. 

 

Ø  Wysłanie skanu wniosku i skanów pozostałych dokumentów drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w tytule imię i nazwisko dziecka.

 

Do wniosku rodzice dołączają dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów.
W przypadku braku możliwości otrzymania zaświadczenia z zakładu pracy, będziemy przyjmować oświadczenia rodziców o późniejszym dostarczeniu zaświadczeń z zakładu pracy.  Oświadczenia składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń.

 

Dzieci z rocznika 2018 nie biorą udziału w rekrutacji.

Dokumenty

 

Wniosek

Oświadczenie o zatrudnieniu

Oświadczenie o wielodzietności 

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

Oświadczenie o rodzeństwie

Oświadczenie o kontynuacji edukacji

 

 

                            Komisja rekrutacyjna