Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy

Warsztaty świąteczne w gr. Skrzaty

Warsztaty świąteczne w grupie Skrzaty

 

         Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego też w optymistycznym nastroju 19 grudnia w grupie Skrzaty odbyło się spotkanie opłatkowe z rodzicami połączone z warsztatami świątecznymi, przy których zaproszeni goście mieli okazję do tworzenia przepięknych stroików świątecznych.

       Dzień ten był bardzo uroczysty i nastrojowy. Spotkanie rozpoczęło się od zaśpiewania wspólnie kolędy „Przybieżeli do Betlejem”. Dzieci pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały świąteczne piosenki.  Następnie przedszkolaki oraz panie złożyli sobie świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem. Po części artystycznej odbyły się warsztaty tworzenia stroików świątecznych.  Rodzice wspólnie z dzieckiem przystrajali piękne stroiki gałązkami igliwia, szyszkami, bombkami, ozdobami, kokardami, by mogły ozdobić wigilijny stół.  Każdy stroik miał swój niepowtarzalny urok.

Warsztaty były radosnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale również ich rodziców i przeniosły wszystkich zgromadzonych w nastrój oczekiwania na magiczne Święta Bożego Narodzenia.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie oraz wspólnie spędzony czas.

 

Małgorzata Kumpiak

Anna Sokólska